X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

harter - ۳ روش برای مقابله با تاخیر و لغو پرواز

۳ روش برای مقابله با تاخیر و لغو پروازسفر هوایی می تواند یک تجربه استرس زا باشد، حتی زمانی که با توجه به برنامه ریزی شود. این حتی بیشتر استرس زا است، زمانی که تاخیر و لغو غیرمنتظره به دلیل شرایطی غیر از کنترل شما اتفاق می افتد. با آماده شدن قبل از خروج از منزل، تماس با خطوط هوایی خود، شناختن حقوق خود به عنوان یک مسافر و حفظ نگرش مثبت و مودبانه، می توانید با مواجه شدن با این شرایط آرام و مؤثر برخورد کنید و در اسرع وقت به مقصد خود برسید.


روش 1اجتناب از مشکلات پرواز پیش از زمان
 
پرواز خود را در یک روز مسافرتی کمتری تنظیم کنید. سه شنبه ها و چهارشنبه ها زمانی است که حداقل تعداد مسافرین مسافرت می کنند، بنابراین ممکن است بخواهید سفر هوایی خود را برای این روزها رزرو کنید تا از تاخیر جلوگیری کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که رزرو پرواز خود را در یک تعطیلات عمده یا مانند آن، مانند کریسمس یا شکرگزاری، و یا در اطراف یک سفر دیگر مشغول سفر، مانند برگزاری بهار برای کالج های محلی، اجتناب کنید. بهترین شانس شما برای رزرو سفر زمانی که افراد کمتر مسافرت می شوند زمستان یا خارج از فصل مقصد خود را، یا در یک زمان بهار یا پاییز که نزدیک یک تعطیلات عمده نیست. 
  

    
در اوایل چک کنید. به محض این که پنجره ی بیست و چهار ساعت باز شود، از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود برای بررسی پرواز خود استفاده کنید. اگر یک تأخیر رخ دهد و پرواز شما به فروش می رسد، این احتمال به شما امکان می دهد تا از هواپیما برداشته نشود، و همچنین زمان صرف شده در خط را کاهش می دهد. 
        
اگر اغلب پرواز می کنید، ممکن است کمی هزینه اضافی برای یک سرویس مانند پیش آزمون TSA هزینه کنید، که به شما امکان می دهد خطوط طولانی را بگذرانید و از خط ویژه و کوتاه تر در هنگام ورود استفاده کنید. این سرویس نیاز به چک کردن پسزمینه دارد و هزینه آن 85 دلار است. 
   

    
دریافت بیمه مسافرت داشتن بیمه مسافرتی در صورت تأخیر یا لغو پرواز، کمک بزرگی است. یک بسته را انتخاب کنید که آنچه را که شما نیاز دارید را پوشش می دهد، مانند پزشکی، حفاظت از سفر و حفاظت از غرفه.  بسیاری از سیاست ها هزینه های یک اتاق هتل، غذا یا سایر هزینه های دیگر را پوشش می دهد. 
        
اطمینان حاصل کنید که بیمه خود را قبل از سفر خود خریداری کنید، زیرا هرگونه سیستم طوفانی که قبل از خرید شما اتفاق می افتد احتمالا پوشش نخواهد یافت. 
    
Image titled Choose a Travel Destination Step 12
    
برای اطلاعیه های فرودگاه ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که برای اعلانهای فوری از فرودگاه، اولین نفر است که در مورد هر گونه تغییری بداند. به این ترتیب، اگر تاخیر یا لغو رخ دهد، می توانید سریع تر تنظیم کنید.
        
همراه با ثبت نام برای اعلان های رسمی فرودگاه، یک برنامه شخص ثالث را که به شما در مورد تاخیر اطلاع می دهد، دانلود کنید. گاهی اوقات برنامه های شخص ثالث در واقع اطلاعات مربوط به تاخیر را سریعتر از وب سایت رسمی شرکت های هواپیمایی رله می کنند، بنابراین سعی کنید چندین بار مانند TripIt Pro یا App در هوا را دانلود کنید. 
        
اگر برای خویشاوندان یا دوستانتان مرتب کرده اید تا از فرودگاه خود را انتخاب کنید، این گزینه ها را به آنها پیشنهاد کنید تا بتوانید به روز رسانی های زنده را در هر تغییر برنامه پرواز دریافت کنید.
   

    
فقط چند مورد ارزش اضافی روز را در مورد بسته بندی کنید. اگر تاخیر دراز بکشید، چند دز اضافی از داروهای تجویزی، جفت لباس زیر و جوراب ها و حتی یک ورق صابون لباس بپوشید.
        
قبل از بسته شدن، همیشه مطمئن شوید که همه چیز را برای سفر خود نیاز دارید. این به شما زمان و صرفه جویی در وقت شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که همه موارد لازم را بسته می کنید.
        
همچنین توصیه می شود که راهنمایی های فرودگاه برای چگونگی بسته بندی موارد خاصی مانند مایعات و لوازم آرایشی را بیابید.Image titled Plan a Cross Country Drive Step 12
    
لایه های بسته را در هر نوع آب و هوایی حمل می کنید. در صورتی که شما در آب و هوای رشته ای هستید که برنامه ریزی نکرده اید، مطمئن شوید که در لایه های گرم و سرد نگهداری کنید.
   

    
7  آب و تنقلات خود را بیاورید. اگر به یک فرودگاه یا گیربکس بپیوندید، می خواهید غذا و آب بخورید. در صورت اضطراری، برخی از تنقلات و آب را در حمل خود بپوشانید.
        
اطمینان حاصل کنید قبل از عبور از بطری های آب بکشید، سپس آنها را در منطقه ترمینال پر کنید.
    
Image titled Act French Step 16
    
قبل از رفتن به فرودگاه، وضعیت پرواز خود را بررسی کنید. شما می توانید با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید یا وضعیت پرواز آنلاین را بررسی کنید. اگر متوجه شده اید که تاخیر در اینترنت آنلاین است، برای کسب اطلاعات بیشتر به طور مستقیم با خطوط هوایی تماس بگیرید.

Image titled Become a Substitute Teacher in New York City Step 4

9 نظارت بر آب و هوا اگر هوا بد باشد، پرواز به داخل یا خارج از فرودگاه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. شرایط آب و هوایی، آب و هوای طوفانی و حوادث شدید آب و هوا می توانند قطعا مشکلی ایجاد کنند.
        
اگر هوا در طول پرواز شما پیش بینی شده باشد، برای اطلاعات بیشتر به فرودگاه مراجعه کنید و به علت آب و هوای لغو یا تاخیر اعلام کنید، بنابراین می توانید برنامه ریزی کنید. روش 2مذاکره با شرکت هواپیمایی
    
1  حقوق مسافرتی خود را بدانید. اطمینان حاصل کنید که قوانین هواپیمایی خود را بررسی کنید تا بتوانید بر آنچه که بدهکار هستید، شرکت کنید. برای یافتن خط مشی های خطوط هوایی، به صورت آنلاین یا با نماینده خدمات مشتری تماس بگیرید.
        
خطوط هوایی معمولا به دلیل تاخیر ناشی از طوفان، شورش ها و اعتصابات کارگری که باعث کنترل آنها از نظر آنها می شود، به شما جبران نمی کند. با این حال، اگر پرواز شما به علت اشتباهات در بخش هواپیما به تأخیر افتاده باشد، شما به جبران خسارت می پردازید، زیرا تاخیر در آن افزایش می یابد. 
        
اگر پرواز شما لغو شود، بسیاری از شرکت های هواپیمایی ایالات متحده فقط یک پرواز مجدد رزرو یا یک بازپرداخت کامل را ارائه می دهند. با این حال، بعضی ها کوپن ها و مزایای ویژه را نیز ارائه می دهند.
 

    
به طور مستقیم با خطوط هوایی تماس بگیرید شما حتی می توانید این کار را انجام دهید در حالی که منتظر خط می باشید تا با نماینده خدمات یا نماینده در فرودگاه صحبت کنید. اغلب شما می توانید قبل از اینکه شما را از طریق خط خارج کنید، به خطوط هوایی برسید، چه با تماس و یا با تماس با خطوط هوایی بر روی رسانه های اجتماعی. هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی، اطمینان حاصل کنید که از لحن مودبانه و شاید کمی از طنز استفاده کنید تا ذهن شما را جلب کند. 
        
خطوط هوایی ممکن است در پاسخگویی هنگام تماس با رسانه های اجتماعی متفاوت باشند. هواپیمایی آمریکایی برای کمک به آن شناخته شده است، در حالی که دلتا و متحدین اغلب نمی باشند. 


    بپرسید که مدت زمان تأخیر چیست و چگونه بر شما تأثیر خواهد گذاشت. اطمینان حاصل کنید که اگر نماینده خدمات شما در مورد پرواز پرواز شما تاثیر می گذارد، اگر شما آن را داشته باشید. شما همچنین باید بپرسید که چگونه تغییر بر چمدان شما تاثیر می گذارد. این اطلاعات به شما در برنامه ریزی چگونگی برخورد با تاخیر یا لغو کمک خواهد کرد.
        
اگر تغییر برنامه با پرواز اتصال شما مواجه شود، مجبور خواهید بود که آن را نیز دوباره بارگذاری کنید.
        
خطوط هوایی خطوط مختلفی را در مورد چمدان بررسی شده در هنگام پرواز به تأخیر می اندازند یا لغو می شوند. اطمینان حاصل کنید که از نماینده سرویس در مورد سیاست خود بپرسید.
   
Image titled Avoid Jet Lag Step 4
    
4  رزرو پرواز خود را یا درخواست بازپرداخت. اگر می خواهید پرواز خود را با این شرکت هواپیمایی ثبت کنید، نمایندگان خدمات خود می توانند به شما در یافتن بهترین گزینه کمک کنند. با این حال، اگر می خواهید یک پرواز جدید را با یک شرکت هواپیمایی مختلف رزرو کنید، درخواست بازپرداخت را بدهید و یا با نمایندگی بیمه مسافرت خود تماس بگیرید، یک نماینده از یک شرکت هواپیمایی دیگر پیدا کنید یا برای پیدا کردن یک پرواز جدید به اینترنت بروید.
   

    
با شرکت بیمه تماس بگیرید اگر بیمه مسافرتی دارید، می توانید برای کمک به رزرو پرواز دوباره و پیدا کردن محل اقامت تماس بگیرید اگر تاخیر یا لغو نیاز به اقامت در شب داشته باشید.
    

    
در صورتی که سه ساعت در Jetblue به تأخیر افتاده باشید، از جبران خودکار بپرسید. JetBlue تنها شرکت هواپیمایی داخلی ایالات متحده است که مشتریان خود را برای جبران خسارت های گمرکی تضمین می کند. اگر مدت سه تا چهار ساعت در ناحیه تانک گیر کرده باشید، خطوط هوایی یک اعتبار 50 دلار دریافت خواهید کرد. 
        
اگر منتظر پنج ساعت یا بیشتر هستید، اعتبار به 200 دلار می رسد. 
  
Image titled Avoid Passport Scams Step 16
    
7  در صورت سفر در اروپا، جبران خسارت بیشتری را انتظار داشته باشید. مقررات اتحادیه اروپا در مواردی که تاخیر یا لغو است، بسیار باالتر از مشتریان است.
        
در مورد تاخیر، قوانین به خطوط هوایی نیاز دارند تا غذا، نوشیدنی ها و اقامت های شبانه را در صورت نیاز فراهم کنند.
        
خطوط هواپیمایی اروپا همچنین باید به مشتریان برای تاخیر پرداخت کنند. اگر پرواز شما بیش از چهار ساعت به تعویق بیفتد، می توانید از 250 تا 600 یورو پرداخت کنید. 
        
اگر پرواز اروپا شما لغو شود، شرکت هواپیمایی مجبور است شما را در طی یک هفته از پرواز لغو شده بازپرداخت کند. 


مثبت بودن در مورد وضعیت


    از وقت خود در فرودگاه استفاده کنید. در حالی که در فرودگاه گیر کرده اید، راه هایی برای استراحت، استراحت و تفریح ​​خود پیدا کنید. سعی کنید به فروشگاه فرودگاه مراجعه کنید، غذا یا نوشیدنی بخورید یا ناخن ها را انجام دهید. شما همچنین می توانید از این فرصت برای اجتماع کردن استفاده کنید و بدانید که دیگران نیز در آنجا گیر کرده اند.
        
این نیز زمان مناسب برای خواب پس از استرس تغییر پرواز است. زنگ هشدار را تنظیم کنید تا نگران نباشید پرواز بعدی خود را از دست بدهید و استراحت کنید.
        
برخی از سرگرمی ها را با شما داشته باشید، مانند یک کتاب، مجله، کتاب پازل، قرص یا لپ تاپ. فرصت را برای رسیدن به صف Netflix خود و یا پایان دادن به آن کتاب که شما خواندن است.
    
Image titled Plan a Cross Country Drive Step 13
    
نگرش مثبت و مثبت را حفظ کنید. ممکن است مشکل آرام و مودبانه ای باقی بماند، اما پاسخ شما را از افرادی که به شما کمک می کنند، واکنش نشان می دهد. افراد به طور طبیعی تمایل دارند به کسانی که به دوستی، بیمار و درک آن کمک می کنند کمک کند.
        
مشارکت در گفتار مثبت تشویق کنید و مطمئن شوید که همه چیز کار خواهد کرد. خودکشی منفی خود را شناسایی کنید و آن را با عقلانیت و مثبت جایگزین کنید.
        
نفس های عمیق و آرام بخر این عمل تنش و تنش را آزاد می کند و اگر شما دچار خواب نیز می شوید، به خوابیدن کمک می کند.
        
کمی مراقب و آرام باشید. این تمرین همچنین می تواند به شما در دستیابی به چشم انداز کمک کند و در مورد وضعیت دقت بیشتری داشته باشید. شما می توانید در هر مکان و در یک مکان آرام و یا در حال حرکت در اطراف فرودگاه تفکر.


    به طور مرتب به پاها بپیچید. برخی از فعالیت های بدنی در ترمینال یا در محل کار، می توانند سر شما را پاک کنند و از اضطراب رهایی یابند. کمی بیدار شوید و کمی بیدار شوید و دیگران را تشویق کنید که همین کار را انجام دهند.
   
Image titled Choose a Travel Destination Step 14
    
4
   
جو را به عنوان آرام نگه دارید. برای گذراندن وقت، با افرادی که در اطراف شما هستند سخن بگوئید و در مواردی که ممکن است آرام و آرام باشید. در این شرایط، راحت است که از این وضعیت ناراحت شوید، عصبانی شوید یا از آن ناامید شوید.
        
کودکان را با بازی، کتاب و دستگاه های الکترونیکی منحرف کنید.
        
با مسافران دیگر صحبت کنید. تأکید بر استرس و احساسات آنها و کمک به تقویت احساسات شدید با آرام کردن چشم انداز مثبت.


برچسب ها :

نويسنده : blitcharter | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 20 | ديدگاه(0) | 1396/9/2

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2010-2012 http://blitcharter.samenblog.com/ All Rights Reserved