X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

harter - چگونگی حمل کیف پول در سفر

چگونگی حمل کیف پول در سفر  1  در مناطق شلوغ، به خوبی روشن شوید. ممکن است فکر کنید که شما خودتان را بیشتر به اسکناس های پول نقرهای ترجیح می دهید، اما احتمال بیشتری در ناحیه تاریک و جدا شده وجود دارد زیرا آنها نمی خواهند به دام افتاده برسند. پیاده روی سریع و با اطمینان یک دوست
    

  2  از منطقه و مردم آگاه باشید، به ویژه اگر شما خود را مجبور به راه رفتن در یک منطقه جداگانه و یا کمی جمعیت. به فردی که ممکن است به شما مراجعه یا منتقل کند، نگاه کنید. نگاه نکن به طور مستقیم در دستان خود و یا آنچه که آنها ممکن است حمل کنند. آنها ترجیح می دهند که اعتصاب کنند و اجرا کنند و شناخته نشوند. اگر ظاهرا آسیب پذیر نیستید و می توانید توضیحات خود را ارائه دهید، ممکن است آنها فقط از شما دور شوند.

    

   Image titled Prevent Purse Snatching Step 4 

  
    3
 کیف پول خود را محکم و نزدیک به بدن خود، چه در اتوبوس، قطار، و یا راه رفتن. در صورت امکان، آن را زیر یک کت یا ژاکت بپوشانید. همچنین قفل یا زیپ را ایمن نگه دارید. ممکن است وسوسه شود که کیف پول خود را روی بدن خود (روی گردن و همچنین شانه) مورب قرار دهید یا حلقه بند را در اطراف مچ دست خود نگه دارید تا مانع از راحت شدن کیف پول نباشید، اما در نظر داشته باشید که اگر کسی سعی کند شما را سرقت کند کیف پول، بند انگشتی تنگ و زبر سخت می تواند باعث آسیب شود.
    
Image titled Prevent Purse Snatching Step 5
    
 4 اگر فکر میکنید کسی دنبالش میگردد، از یک شیء براق مانند یک آینه یا پنجره خودرو برای بازفتادگی استفاده نکنید.
  

    5
کمربند را روی کیف خود کوتاه کنید تا بتوانید آن را به آرامی بین آرنج و بدن خود حمل کنید.
   

   6
  به یاد داشته باشید که قبل از کیف پول خود می آیند اگر کسی آن را از دست یا شانه خود بیرون بکشد، بگذارید آن را بکشیم! برای جلوگیری از آسیب بیشتر از صرفه جویی در کیف پول مهم تر است. هرگز برای حفظ آن مبارزه نکن
   
Image titled Prevent Purse Snatching Step 8

    7 گزارش هرچیزی یا هر کسی مشکوک است اگر مشکوک به این هستید که به نظر می رسد در بعضی از نقاط تعلق نداشته باشید که آنها تعلق ندارند، اگر در مرکز خرید هستید، با امنیت تماس بگیرید، یا اگر در سوپرمارکت هستید، با مدیر تماس بگیرید. بهتر است سوء ظن خود را گزارش دهید و اشتباه کنید، تا آن را نادیده بگیرید و از سرقت یا صدمه دیدن بکاهید.

Image titled Prevent Purse Snatching Step 9


برچسب ها :

نويسنده : blitcharter | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 24 | ديدگاه(0) | 1396/9/2

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2010-2012 http://blitcharter.samenblog.com/ All Rights Reserved