X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

harter - چگونگی اندازه گیری چمدان

چگونگی اندازه گیری چمدان
اگر در جایی پرواز دارید، شانس این است که شما باید یک بار همراه خود داشته باشید. از آنجا که خطوط هوایی مورد نیاز برای اندازه و وزن چمدان شما را در هواپیما می تواند، شما باید محموله خود را به درستی اندازه گیری کنید. با اطمینان خاطر بدانید که وقتی یک کیسه جدید را خریداری می کنید، شروع به کار کنید. سپس از رایج ترین اندازه ها، از جمله اینچ خطی، وزن و ارتفاع، عمق و عرض استفاده کنید. با استفاده از این اندازه گیری های پیش از زمان، می توانید در فرودگاه سردرد را نجات دهید.روش 1انتخاب کیسه مناسب

    
1 بررسی مورد نیاز کیسه های شرکت هواپیمایی شما. هر شرکت هواپیمایی نیازمندی های اندکی متفاوت برای بارهای چک شده و حمل می باشد. شما باید بتوانید این اطلاعات را در وب سایت شرکت هواپیمایی خود پیدا کنید، معمولا تحت عنوان «سوالات متداول».
        
به یاد داشته باشید که وب سایت هواپیمایی دارای بیشترین اطلاعات به روز می باشد.
Image titled Measure Luggage Step 1
    
2 اطمینان حاصل کنید که پسوند کیسه در اندازه مورد نیاز است. برخی کیسه ها یک زیپ کوچک در اطراف لبه دارند که به یک بخش جدید باز نمی شود، بلکه کیسه شما را گسترش می دهد. اگر فکر می کنید که شما باید از این افزونه استفاده کنید، مطمئن شوید که کیف خود را با آن برداشت کرده اید و گسترش داده اید.
    
    
3  لیست های خرده فروشان اندازه گیری را در وب سایت های خود چک کنید. بسیاری از خرده فروشان توشه اعلام می کنند که کیسه های آنها "سازگار با حمل و نقل" هستند. آنها همچنین لیست هایی را که به نظر می رسد با الزامات مورد نیاز برای اندازه گیری حمل و نقل بیشتر حمل و نقل، فهرست می کنند. اما قبل از اینکه آن را بسته و قبل از آن به فرودگاه بیاورید، همیشه کیف خود را اندازه گیری کنید. خطوط هوایی مختلف دارای الزامات متفاوت هستند و خرده فروشان همیشه اندازه گیری دقیق ندارند.
   Image titled Measure Luggage Step 3
    
4 پس از بسته شدن کیسه خود را اندازه گیری کنید. کیسه شما ممکن است در شرایط مورد نیاز شرکت هواپیمایی در زمان خالی باشد، اما اضافه کردن مواد خود به آن می تواند ابعاد را تغییر دهد. همه چیزهایی را که لازم دارید بردارید و آن را دوباره اندازه گیری کنید.
   Image titled Measure Luggage Step 4
    
5 مقایسه اندازه های کیف حمل و اندازه گیری شده را بررسی کنید. اکثر خطوط هوایی به شما این امکان را می دهند که یک کیسه بزرگتر را در صورت چک کردن آن ببرید. اطمینان حاصل کنید که می دانید اگر شما کیسه ای دارید یا آن را چک کنید و نیازهای اندازه گیری هواپیمایی خود را برای نوع کیسه که انتخاب کرده اید، مشخص کنید.
        
اکثر خطوط هوایی دارای الزامات سنگین وزن برای چمدان چک می شوند. اطمینان حاصل کنید که کیسه خود را پس از بسته بندی کامل، بسته بندی کنید، تا اطمینان حاصل شود که در آن شرایط قرار دارد.
Image titled Measure Luggage Step 5
روش 2گرفتن اندازه گیری

   
    
1 اندازه کلی لاین خطی از کیف خود را اندازه گیری کنید. از آنجا که کیسه ها می توانند اشکال و اندازه های مختلفی داشته باشند، برخی از شرکت های هواپیمایی تنها اندازه گیری دقیق اینچ یا سانتی متر را انجام می دهند که نیاز شما به کیسه است. طول، ارتفاع و عمق کیف خود را اندازه گیری کنید، از جمله دسته ها و چرخ ها. این سه اندازه گیری را با هم اضافه کنید. کل اندازه گیری خطی شما در هر سانتیمتر یا اینچ است. 
   
Image titled Measure Luggage Step 6 

    2 از چرخ ها تا بالای دسته برای ارتفاع اندازه گیری کنید. برخی از خرده فروشان ارتفاع را به عنوان اندازه گیری "راست" معرفی می کنند. برای گرفتن ارتفاع کیسه خود، از پایین چرخ ها (اگر کیسه شما چرخ است) را به بالای دسته خود اندازه گیری کنید. 
        
اگر از یک کیسه دوفل استفاده می کنید، آن را در انتهای آن قرار دهید و از یک طرف به انتهای آن اندازه گیری کنید.
   Image titled Measure Luggage Step 7
    
3 از پشت چمدان خود را به جلو برای عمق اندازه گیری کنید. عمق اشاره به چمدان شما چقدر است. بنابراین برای عمق شما نیاز به اندازه گیری از پشت چمدان خود را (که در آن لباس خود را استراحت زمانی که شما بسته بندی) به جلو (که معمولا دارای زیپ اضافی و لغزش جیب).
 
    
4 عرض را از یک لبه به دیگری اندازه گیری کنید. برای اندازه گیری عرض چمدان خود، باید آن را قرار دهید، بنابراین به طور مستقیم با چمدان خود مواجه می شوید. سپس در جلوی کیف خود اندازه گیری کنید. اطمینان حاصل کنید که در اندازه گیری های خود هر دسته جانبی را وارد کنید.
 
    
5 وزن خود را با یک مقیاس وزن کنید. هر شرکت هواپیمایی دارای محدودیت وزن برای چمدان حمل و چک شده است. توجه داشته باشید که کیسه شما چیزی را وزن می کند حتی زمانی که خالی است. اگر مقیاس در خانه دارید، پس از بسته شدن کامل، وزن خود را وزن کنید. این می تواند به شما در اجتناب از هزینه های تند و زننده و یا نیاز به پرتاب چیزها در فرودگاه کمک کند.

Image titled Measure Luggage Step 10


برچسب ها :

نويسنده : blitcharter | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 24 | ديدگاه(0) | 1396/9/2

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2010-2012 http://blitcharter.samenblog.com/ All Rights Reserved